šaltr.cz

bleskovky

Cavendish vyhrál 2.etapu / Nibali po sezóně končí v Liquigasu

Květen 6, 2012, autor Lukáš Klouček, zařazeno v kategorii bleskovky , 0 komentářů

Mark Cavendish byl jasným favoritem druhé etapy Gira a své roli se ujal tak, jak je mu vlastní. Dokáže ho někdo zastavit zítra? Bylo by asi překvapení, kdyby rychlík z Týmu Sky zítra nezopakoval dnešní triumf. Růžový dres udržel Taylor Phinney, přestože měl 8 km před cílem problémy s řetězem a musel sjíždět půl minutové manko na balík. Kompletní výsledky dnešní etapy jsou zde.

růžově laděný stroj Taylora Phinneyho

Vincenzo Nibali po sezóně končí v týmu Liquigas-Cannondale. Dnes to oznámilo vedení italské stáje. Zpráva je to poměrně šokující, spekulovalo se totiž o tom, že Nibali už v Liquigasu smlouvu prodloužil. Jak je vidět, nebyla to pravda. Nic to nemění na taktice týmu pro letošní Tour de France, kde bude Vincenzo jasným lídrem. Jaké barvy ale bude hájit v příštím roce? V této spojitosti se nejvíce mluví o Astaně a BMC.

Tagged , , , ,

About Lukáš Klouček

Na začátku roku 2010 ukončil kariéru cyklokrosaře. Působil v týmech Dukla Praha, Budvar Tábor, Selle Italia Guerciotti a Sunweb – Revor. Stále je v kontaktu s českými i zahraničními cyklisty i s lidmi z vedení profesionálních týmů. V sezóně 2011/2012 poprvé spolukomentoval několik cyklokrosových přenosů na ČT4, včetně mistrovství světa v Koksijde. Jeho zaměstnání je úzce spojeno se sportem i s cyklistikou.

View all posts by Lukáš Klouček →

související články

odpovězte

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

CzechEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish
Média ke stažení
Fotogalerie Šaltr.cz
Šaltr na sociálních sítích
Hledáte něco?