šaltr.cz

bleskovky

Giro startuje!

Květen 5, 2012, autor František Klouček, zařazeno v kategorii bleskovky , 2x komentař

Právě dnes startuje jeden z největších cyklistických svátků – Giro d’Italia. Závod s neskutečnou atmosféru, který pro závodníky každoročně chystá krušné chvíle v podobě těch nejtěžších etap, které si dovedete představit.

Letošní ročník startuje technickou časovkou na 8,7km a první jezdec vyráží na trať v 15:40h. Na start se chystají všichni, tedy závodníci, týmy, pořadatelé i fanoušci. Abyste ještě lépe dokázali nasát atmosféru, máme zde pár fotek finišujících příprav i strojů, které dnes budou jezdci sedlat.

Pokud si chcete sledování letošního Gira ještě více zatraktivnit, můžete se zapojit do naší soutěže, nebo si třeba zkusit vsadit alespoň pár korun na svého favorita u některé ze sázkových kanceláří. Uvidíte, že Vás to vtáhne do závodu ještě více.

Roman Kreuziger je ve formě a patří mezi hlavní favority. Jan Bárta je letos také v laufu, takže se dá předpokládat, že i on by se mohl blísknout nějakým skvělým výsledkem! Program na nadcházející tři týdny je tedy jasný. Stačí už tak jen dodat: Let the Giro begin!

Foto: Luc Van Den Merien

Tagged , ,

About František Klouček

Na konci roku 2010 ukončil kariéru silničáře. Působil v týmech Dukla Praha, Author Team a PSK – Whirlpool Author. Pracuje ve firmě Lawi s.r.o., takže denně komunikuje se zástupci týmů i samotnými závodníky z česka, ale i z jiných zemí. Také on se stále aktivně „motá“ kolem cyklistiky a je v kontaktu s mnohými závodníky a lidmi pracujícími v cyklistice.

View all posts by František Klouček →

související články

2x komentář

  1. Adam SimekKvě 5, 2012 v 12:04odpovědět

    Ten Cannondale v pozadí vypadá hodně nebezpečně..Dobrá žiletka!

  2. František KloučekKvě 5, 2012 v 13:01odpovědětautor

    To jo, i když mě osobně přijde z těhle tří suvereně nejvostřejší ten Rabo Giant! Ale oni to jsou všechno slušný letadla :)

odpovězte

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

CzechEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish
Média ke stažení
Fotogalerie Šaltr.cz
Šaltr na sociálních sítích
Hledáte něco?