šaltr.cz

bleskovky

Hanka Kupfernagel NEpojede MS v Koksijde

Leden 18, 2012, autor Lukáš Klouček, zařazeno v kategorii bleskovky , 0 komentářů
Hanka Kupfernagel

Hanka Kupfernagel

Německá legenda ženské cyklistiky, Hanka Kupfernagel, nebude na startu mistrovství světa v Koksijde. Přestože čtyřnásobná mistryně světa vyhrála domácí šampionát, není prý v top formě. Proto se rozhodla předčasně ukončit cyklokrosovu sezónu a dává přednost přípravě na tu silniční, a to i přesto, že se v Koksijde řadila mezi kandidátky na zisk medaile. Jasným cílem je pro ní olympiáda v Londýně.

Největší favoritkou závodu žen je jednoznačně Mariane Vos. Na paty by jí měly šlapat další holanďanky Van Den Brand a Van Passen, francouzky Chainel-Lefevre a Ferrand-Prévot, američanka Katie Compton, ale my samozřejmě budeme držet palce hlavně Katce Nash Hanušové, Pavle Havlíkové a Martině Mikuláškové. Katku Nash lze bez nadsázky zařadit mezi topfavoritky celého závodu!

 

About Lukáš Klouček

Na začátku roku 2010 ukončil kariéru cyklokrosaře. Působil v týmech Dukla Praha, Budvar Tábor, Selle Italia Guerciotti a Sunweb – Revor. Stále je v kontaktu s českými i zahraničními cyklisty i s lidmi z vedení profesionálních týmů. V sezóně 2011/2012 poprvé spolukomentoval několik cyklokrosových přenosů na ČT4, včetně mistrovství světa v Koksijde. Jeho zaměstnání je úzce spojeno se sportem i s cyklistikou.

View all posts by Lukáš Klouček →

odpovězte

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

CzechEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish
Média ke stažení
Fotogalerie Šaltr.cz
Šaltr na sociálních sítích
Hledáte něco?