šaltr.cz

bleskovky

J.A.Flecha má zlomenou ruku po srážce s autem

Březen 12, 2012, autor Lukáš Klouček, zařazeno v kategorii bleskovky , 1x komentář

Během tréninku si španělský klasikář Juan Antonio Flecha zlomil ruku při střetu s motoristou. Jezdec týmu Sky tak přijde o první opravdový monument letošní sezóny Milan – San Remo, které se jede již v sobotu. Závodník i celý tým doufají, že se postaví na start závodu Criterium International nebo E3 Harelbeke, nicméně jisté to není. Záležet bude na rychlosti rekonvalescence. Ronde Van Vlaanderen a Paris-Roubaix by už stihnout měl, ale jeho příprava má teď hodně daleko k té optimální. Navíc, čerstvě zahojená zlomenina ruky na tvrdých belgických kočičích hlavách, to asi také nebude zrovna optimální kombinace. Na druhou stranu, tato nehoda mohla dopadnout daleko hůře, než “jen” zlomeninou ruky.

Flecha měl úvod sezóny skvělý, když byl třetí v celkové klasifikaci Tour of Qatar a třetí v jednorázovce Omloop Het Niuewsblad.

Tagged , ,

About Lukáš Klouček

Na začátku roku 2010 ukončil kariéru cyklokrosaře. Působil v týmech Dukla Praha, Budvar Tábor, Selle Italia Guerciotti a Sunweb – Revor. Stále je v kontaktu s českými i zahraničními cyklisty i s lidmi z vedení profesionálních týmů. V sezóně 2011/2012 poprvé spolukomentoval několik cyklokrosových přenosů na ČT4, včetně mistrovství světa v Koksijde. Jeho zaměstnání je úzce spojeno se sportem i s cyklistikou.

View all posts by Lukáš Klouček →

související články

1x komentář

  1. StepanieSrp 18, 2014 v 02:42odpovědět

    I see you share interesting stuff here, you can earn some additional money, your blog has big potential, for the monetizing
    method, just type in google – K2 advices how to monetize a website

odpovězte

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

CzechEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish
Média ke stažení
Fotogalerie Šaltr.cz
Šaltr na sociálních sítích
Hledáte něco?