šaltr.cz

bleskovky

Kdo povede BMC na Flandrech a Roubaix?

Březen 26, 2012, autor Lukáš Klouček, zařazeno v kategorii bleskovky , 1x komentář

Zánět v zubu nadělal neporazitelné hvězdě loňského roku, Philppu Gilbertovi, daleko více neplechy, než se čekalo. Je totálně z formy a sám moc dobře ví, že momentálně zkrátka nemá na nejlepší. Flintu do žita nehází, na nejuznávanějších belgických klasikách chybět nebude, ale je realista. Převratný výsledek neočekává.

Thor Hushovd také zrovna nepřesvědčuje svými výkony, ALE je to Thor Hushovd. Ten už několikrát dokázal zajet výsledek, aniž by se s ním nějak extra počítalo. Právě on by mohl v den D překvapit, zejména závod Paris-Roubaix je jeho srdcová záležitost. Zatím nejlépe z týmu BMC vypadají ti, co měli být domestiky výše zmiňovaným hvězdám. Greg Van Avermaet a Alessandro Ballan. Oba dva jsou navíc skvělí klasikáři. Kdo bude nakonec lídrem týmu BMC, se bude dost možná rozhodovat až při samontých závodech.

BMC je vůbec nejbohatší tým a potřebuje sbírat výsledky. Nebýt Cadela Evanse, který o víkendu vyhrál časovku na Criterium Internationale i celkovou klasifikaci etapáku, neměla by letos tato americká formace ani jedno vítězství!

Tagged , , , , , , ,

About Lukáš Klouček

Na začátku roku 2010 ukončil kariéru cyklokrosaře. Působil v týmech Dukla Praha, Budvar Tábor, Selle Italia Guerciotti a Sunweb – Revor. Stále je v kontaktu s českými i zahraničními cyklisty i s lidmi z vedení profesionálních týmů. V sezóně 2011/2012 poprvé spolukomentoval několik cyklokrosových přenosů na ČT4, včetně mistrovství světa v Koksijde. Jeho zaměstnání je úzce spojeno se sportem i s cyklistikou.

View all posts by Lukáš Klouček →

související články

1x komentář

  1. LillyLed 26, 2015 v 10:26odpovědět

    No queoitsn this is the place to get this info, thanks y’all.

odpovězte

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

CzechEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish
Média ke stažení
Fotogalerie Šaltr.cz
Šaltr na sociálních sítích
Hledáte něco?