šaltr.cz

bleskovky

Kittel vyhrál 2.etapu De Panne, Sagan si “vystoupil”

Březen 28, 2012, autor Lukáš Klouček, zařazeno v kategorii bleskovky , 0 komentářů

Marcel Kittel (1t4i) ovládl dojezd druhé etapy Driedaagse De Panne. Druhý dospurtoval Alexander Kristoff (Katusha), třetí skončil Boy Van Poppel (United Healthcare). Peter Sagan jede závod víceméně jako trénink (přesto vyhrál první etapu), a tak si v závěrečných kilometrech vystoupil z balíku. Je tedy jasné, že přišel o celkové vedení, které převzal dnes druhý, Alexander Kristoff. Dnes osmý dojel André Schulze, který kdysi působil v barvách českého týmu PSK Whirlpool – Author. Dnes již hájí barvy německého týmu NetApp, je tedy týmovým kolegou Konigovi a Bártovi.

Zítra na závodníky čekají hned dvě etapy. 113 km dopoledne a odpoledne se závod definitivně rozhodne poslední etapou – časovkou na 14 km.

Top ten 2. etapy:

  1. Marcel Kittel
  2. Alexander Kristoff
  3. Boy Van Poppel
  4. Kenny Van Hummel
  5. Andre Greipel
  6. Jacopo Guarnieri
  7. Sebastien Turgot
  8. Andre Schulze
  9. Said Haddou
  10. Alexander Serebryakov

kompletní výsledky zde.

Tagged , , , ,

About Lukáš Klouček

Na začátku roku 2010 ukončil kariéru cyklokrosaře. Působil v týmech Dukla Praha, Budvar Tábor, Selle Italia Guerciotti a Sunweb – Revor. Stále je v kontaktu s českými i zahraničními cyklisty i s lidmi z vedení profesionálních týmů. V sezóně 2011/2012 poprvé spolukomentoval několik cyklokrosových přenosů na ČT4, včetně mistrovství světa v Koksijde. Jeho zaměstnání je úzce spojeno se sportem i s cyklistikou.

View all posts by Lukáš Klouček →

související články

odpovězte

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

CzechEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish
Média ke stažení
Fotogalerie Šaltr.cz
Šaltr na sociálních sítích
Hledáte něco?