šaltr.cz

bleskovky

L. L. Sanchez vyhrál 6. etapu Paris-Nice

Březen 9, 2012, autor František Klouček, zařazeno v kategorii bleskovky , 0 komentářů

Španělský cyklistka Luis Leon Sanchez (Rabobank) zvítězil v šesté etapě Paris-Nice, když v cíli přespurtoval Jense Voigta (RadioShack – Nissan). Oba jezdci byli součástí dnešního úniku, který tvořila sedmička jezdců. Pouze tito dva však dokázali náskok na peloton udržet až do cíle, když pásku protli s náskokem čtrnácti vteřin před Heinrichem Hausslerem (Garmin-Barracuda), který byl nejrychlejší ve spurtu balíku.

V průběžném pořadí žádné zásadní změny nenastaly a ve vedení tak i nadále zůstává Bradley Wiggins (Sky Procycling). Dnešní etapu ovšem nedokončil lídr stáje Liquigas-Cannondale, Ivan Basso. V závodě nepokračuje ani vítěz prologu, Gustav Larsson (Vacansoleil-DCM), který dnes kvůli žaludečním problémům a zvýšené teplotě vůbec nenastoupil na start.

10. Jacopo Guarnieri
Kompletní výsledky, včetně průběžného pořadí, najdete zde.

Tagged , , , ,

About František Klouček

Na konci roku 2010 ukončil kariéru silničáře. Působil v týmech Dukla Praha, Author Team a PSK – Whirlpool Author. Pracuje ve firmě Lawi s.r.o., takže denně komunikuje se zástupci týmů i samotnými závodníky z česka, ale i z jiných zemí. Také on se stále aktivně „motá“ kolem cyklistiky a je v kontaktu s mnohými závodníky a lidmi pracujícími v cyklistice.