šaltr.cz

bleskovky

Lars Boom je otcem

Únor 20, 2012, autor Lukáš Klouček, zařazeno v kategorii bleskovky , 0 komentářů

Zatímco v neděli probíhala v Kempenu obří cyklokrosová afterparty, které se každý rok zúčastňují téměř všichni špičkoví cyklokrosaři, Lars Boom mohl slavit něco úplně jiného, než je konec sezóny. Stal se otcem! Boomova přítelkyně Niké porodila dceru vážící 3,8 kg. Dostala jméno Kee. Vše proběhlo bez komplikací.

Pozn. redakce: V Nizozemsku, stejně jako v Belgii, můžou rodiče pojmenovat dítě téměr jakkoli. Dané jméno vůbec nemusí být v žádném kalendáři. Proto se občas můžeme setkat s hodně zvláštnímy jmény.

Co jste o Boomovi nevěděli

Málokdo ví, že slovíčko ”boom” v holandštině znamená ”strom”. Krásně potom můžeme pochopit jmenovku na kole Larse Booma, kde se křestní jméno Lars nachází v koruně stromu (viz obrázek).

kolo Larse Booma a jeho ''ilustrovaná'' jmenovka

kolo Larse Booma zdobí ''ilustrovaný'' podpis

Tagged

About Lukáš Klouček

Na začátku roku 2010 ukončil kariéru cyklokrosaře. Působil v týmech Dukla Praha, Budvar Tábor, Selle Italia Guerciotti a Sunweb – Revor. Stále je v kontaktu s českými i zahraničními cyklisty i s lidmi z vedení profesionálních týmů. V sezóně 2011/2012 poprvé spolukomentoval několik cyklokrosových přenosů na ČT4, včetně mistrovství světa v Koksijde. Jeho zaměstnání je úzce spojeno se sportem i s cyklistikou.

View all posts by Lukáš Klouček →

související články

odpovězte

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

CzechEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish
Média ke stažení
Fotogalerie Šaltr.cz
Šaltr na sociálních sítích
Hledáte něco?