šaltr.cz

bleskovky

Lars Boom o víkendu pojede cyklokros

Únor 16, 2012, autor Lukáš Klouček, zařazeno v kategorii bleskovky , 1x komentář

V sobotu se pojede v Nizozemském Valkenburg aan de Geul cyklokrosový závod kategori C1. Na startu se sejde hodně našlapaná konkurence, bohužel ale bez Zdeňka Štybara. Ovšem pořadatelé oznámili jiné lákadlo pro fanoušky – na startu bude Lars Boom.

Jak je to možné? Lars Boom neodcestoval na žádný silniční závod, protože by se každým dnem měl stát otcem a proto nechtěl být daleko od domova. Na poslední chvíli se tedy rozhodl startovat na domácím cyklokrosovém závodě. Jediný důvod, proč by se na startu přecejen nemusel objevit, by bylo narození potomka již v sobotu. Lars Boom se v cyklokrosu naposledy představil na začátku ledna při mistrovství Nizozemska, kde zvítězil. Od té doby se připravuje na silničářské jarní klasiky.

Kompletní startovní listina závodu CaubergCross je zde.

Závod Elite startuje v sobotu v 15:15. Živě bude vysílán zde.

Tagged ,

About Lukáš Klouček

Na začátku roku 2010 ukončil kariéru cyklokrosaře. Působil v týmech Dukla Praha, Budvar Tábor, Selle Italia Guerciotti a Sunweb – Revor. Stále je v kontaktu s českými i zahraničními cyklisty i s lidmi z vedení profesionálních týmů. V sezóně 2011/2012 poprvé spolukomentoval několik cyklokrosových přenosů na ČT4, včetně mistrovství světa v Koksijde. Jeho zaměstnání je úzce spojeno se sportem i s cyklistikou.

View all posts by Lukáš Klouček →

související články

1x komentář

  1. ZbynekÚno 16, 2012 v 13:37odpovědět

    Je zajímavý jaký věci dokážou změnit start na tom či onom závodě :)

odpovězte

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

CzechEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish
Média ke stažení
Fotogalerie Šaltr.cz
Šaltr na sociálních sítích
Hledáte něco?