šaltr.cz

bleskovky

Lars van der Haar bude ve 21 letech jezdit s Elitou

Březen 6, 2012, autor Lukáš Klouček, zařazeno v kategorii bleskovky , 0 komentářů

Lars van der Haar, cyklokrosový suverén kategorie u23 v posledních dvou letech, bude příští rok jezdit v kategorii Elite! Hned poté, co v Koksijde obhájil duhový dres mistra světa, řekl v rozhovoru, že zažádá UCI o “postaršení”. Jeho tým Rabobank tak opravdu učinil a UCI se k žádosti vyjádřilo kladně. Na podobné “postaršování” jsme doposud zvyklí jen z horských kol. Lars Van Der Haar tedy bude moci přští rok startovat mezi Elitou a to i při závodech světového poháru nebo mistrovství světa!

V kategorii do 23 let vyhál dvaceti letý borec z Nizozemska dva roky po sobě světový pohár, ME i MS. Oba dva roky v této kategorii ovládl i národní šampionát své země. Teď jde vstříc nové motivaci a výzvě.

Lars Van Der Haar

Lars van der Haar

Tagged ,

About Lukáš Klouček

Na začátku roku 2010 ukončil kariéru cyklokrosaře. Působil v týmech Dukla Praha, Budvar Tábor, Selle Italia Guerciotti a Sunweb – Revor. Stále je v kontaktu s českými i zahraničními cyklisty i s lidmi z vedení profesionálních týmů. V sezóně 2011/2012 poprvé spolukomentoval několik cyklokrosových přenosů na ČT4, včetně mistrovství světa v Koksijde. Jeho zaměstnání je úzce spojeno se sportem i s cyklistikou.

View all posts by Lukáš Klouček →

související články

odpovězte

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

CzechEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish
Média ke stažení
Fotogalerie Šaltr.cz
Šaltr na sociálních sítích
Hledáte něco?