šaltr.cz

bleskovky

Leopold Konig NEpojede Giro

Duben 24, 2012, autor Lukáš Klouček, zařazeno v kategorii bleskovky , 0 komentářů

Je to hodně smutná zpráva. Leopold Konig má dlouhodobější zdravotní komplikace a to ho bohužel definitivně vyšktrlo z nominace na Giro d’ Italia, které startuje již 5. května. A to měl jistou pozici jedničky v týmu NetApp. Jan Bárta na Giru chybět nebude a určitě se bude snažit navázat na své excelentní výkony z dosavadního průběhu sezóny. Konig by byl lídrem a měl bojovat o první dvacítku. Je to velká škoda. Mimo Jana Bárty se na Giru představí ještě Roman Kreuziger v barvách Astany.

Loe Konig má delší dobu problémy se zády. Na začátku sezóny se však doufalo, že do Gira bude vše v pořádku. To se bohužel nestalo a Konig by tak nebyl schopný absolvovat extrémně těžký tří týdenní etapák s bolestmi zad.

Foto: Team NetApp

Tagged , , , ,

About Lukáš Klouček

Na začátku roku 2010 ukončil kariéru cyklokrosaře. Působil v týmech Dukla Praha, Budvar Tábor, Selle Italia Guerciotti a Sunweb – Revor. Stále je v kontaktu s českými i zahraničními cyklisty i s lidmi z vedení profesionálních týmů. V sezóně 2011/2012 poprvé spolukomentoval několik cyklokrosových přenosů na ČT4, včetně mistrovství světa v Koksijde. Jeho zaměstnání je úzce spojeno se sportem i s cyklistikou.

View all posts by Lukáš Klouček →

související články

odpovězte

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

CzechEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish
Média ke stažení
Fotogalerie Šaltr.cz
Šaltr na sociálních sítích
Hledáte něco?