šaltr.cz

bleskovky

Marcel Kittel vyhrál Scheldeprijs, Samuel Sanchez královskou etapu v Baskicku

Duben 4, 2012, autor Lukáš Klouček, zařazeno v kategorii bleskovky , 0 komentářů

Scheldeprijs:

Scheldeprijs dnes byla předzvěst před pravděpodně deštivým Roubaix. Poslední hodinu závodu vydatně pršelo a to bylo příčinou mnoha pádů, jeden z nich se stal na cílové pásce. Sprint balíku ovládl Marcel Kittel před Tylerem Farrarem a Theo Bosem. Kompletní výsledky zde.

Kolem Baskicka

V závěrečném stoupání královské etapy se odpoutala trojice ve složení Samuel Sanchez, Joaquin Rodriguez a Chris Horner. Ve stejném pořadí projeli i cílovou páskou. Se ztrátou dvanácti vteřin pak dorazilo dalších deset jezdců, které přivedl Bauke Mollema. Samuel Sanchez je novým lídrem závodu. I zítra je dojezd na kopci s “jedničkovou” vrchařskou prémií. Kompletní výsledky zde.

profil 4.etapy Baskicka

profil 4.etapy Baskicka

Tagged , , ,

About Lukáš Klouček

Na začátku roku 2010 ukončil kariéru cyklokrosaře. Působil v týmech Dukla Praha, Budvar Tábor, Selle Italia Guerciotti a Sunweb – Revor. Stále je v kontaktu s českými i zahraničními cyklisty i s lidmi z vedení profesionálních týmů. V sezóně 2011/2012 poprvé spolukomentoval několik cyklokrosových přenosů na ČT4, včetně mistrovství světa v Koksijde. Jeho zaměstnání je úzce spojeno se sportem i s cyklistikou.

View all posts by Lukáš Klouček →

související články

odpovězte

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

CzechEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish
Média ke stažení
Fotogalerie Šaltr.cz
Šaltr na sociálních sítích
Hledáte něco?