šaltr.cz

bleskovky

Na Giru je dnes volný den, týmy se připravují na časovku družstev

Květen 8, 2012, autor Lukáš Klouček, zařazeno v kategorii bleskovky , 0 komentářů

Po včerejším extrémně dlouhém transferu z Dánska do Verony si jezdci “užijí” první volný den. Užijí je silné slovo, protože jednak odpočinek přišel asi moc brzy, ještě ani není potřeba a navíc se bude pilovat a najíždět trať zítřejší časovky družstev. Odpočívat se nemůže, zatvrdly by nohy a to by před týmovým testem proti chronometru nebylo vůbec dobré.

BMC bude doufat v rekonvalescenci Taylora Phinneyho, který se včera stal jednou z obětí “vražedného” manévru Roberta Ferrariho v závěrečném spurtu a dokonce to vypadalo, že nebude moci v Giru pokračovat. Šířili se spekulace o zlomeném kotníku. To vše ale po výstupu ze sanitky on sám dementoval a ujisitl, že bude bojovat dál. Tomu se říká “fight for pink”. Jeho zdravotní stav bude pro tým BMC velmi důležitý, vždyť právě on by měl být ve spojení s Marcem Pinottim hlavním motorem americké formace.

Roberto Ferrari byl včera asi velmi “oblíbeným” cestujícím při transferu do Verony. Všichni jezdci byli totiž přepraveni ve dvou leteckých speciálech. “Bafící” to měli o poznání horší, ti museli cestovat auty. Možná, že Ferrari by také raději uvítal transport autem, jen aby nejel s ostatními závodníky..

Tagged ,

About Lukáš Klouček

Na začátku roku 2010 ukončil kariéru cyklokrosaře. Působil v týmech Dukla Praha, Budvar Tábor, Selle Italia Guerciotti a Sunweb – Revor. Stále je v kontaktu s českými i zahraničními cyklisty i s lidmi z vedení profesionálních týmů. V sezóně 2011/2012 poprvé spolukomentoval několik cyklokrosových přenosů na ČT4, včetně mistrovství světa v Koksijde. Jeho zaměstnání je úzce spojeno se sportem i s cyklistikou.

View all posts by Lukáš Klouček →

související články

odpovězte

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

CzechEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish
Média ke stažení
Fotogalerie Šaltr.cz
Šaltr na sociálních sítích
Hledáte něco?