šaltr.cz

bleskovky

Peeters vyhrál v Zonnebeke

Leden 21, 2012, autor František Klouček, zařazeno v kategorii bleskovky , 0 komentářů

Rob Peeters si připsal již druhé vítězství v této sezóně. A opět je to den před světovým pohárem. Na závodě v Zonnebeke se mu opět podařilo porazit konkurenci, kde sice nebyla úplně kompletní špička, nicméně konkurence zde byla stále slušná. Druhé místo v závodě vybojoval Dieter Vanthourenhout, když třetí skončil jeho jmenovec a bratranec, Sven Vanthourenhout. Oba dva si tak snad alespoň trochu zvedli náladu poté, co se nevešli do belgické soupisky pro mistrovství světa v Koksijde.

Na startu závodu nechyběl ani jeden z hlavních favoritů pro mistrovství světa, Sven Nys. Ten dokončil závod na čtvrté příčce. Hned za ním dojel náš Martin Zlámalík, který tak dosáhl na jeden ze svých nejlepších výsledků letošní sezóny. Snad je to náznak gradující formy. Bylo by to pro Martina jistě velmi dobré, neboť nejdůležitější závod roku je za dveřmi.

10. Bart Hofman
Mimo závodu v Zonnebeke se dnes jel ještě závod v Ruchpenu, který vyhrál Bart Aernouts.

About František Klouček

Na konci roku 2010 ukončil kariéru silničáře. Působil v týmech Dukla Praha, Author Team a PSK – Whirlpool Author. Pracuje ve firmě Lawi s.r.o., takže denně komunikuje se zástupci týmů i samotnými závodníky z česka, ale i z jiných zemí. Také on se stále aktivně „motá“ kolem cyklistiky a je v kontaktu s mnohými závodníky a lidmi pracujícími v cyklistice.