šaltr.cz

bleskovky

Preview: Tirreno-Adriatico

Březen 7, 2012, autor Lukáš Klouček, zařazeno v kategorii bleskovky , 0 komentářů

Dnes (ve středu 7.3.) ve 14:50 startuje další velký etapový závod – Tirreno Adriatico. A pozor, kvalitou jezdců se řadí asi ještě výš než právě probíhající Paris-Nice. Vítězství bude obhajovat Cadel Evans, pro kterého to budou první závodní kilometry letošní sezóny. Českého fanouška může těšit, že v acki uvidíme Romana Kreuzigera a  Petera Velitse, přičemž oba budou lídry svých týmů! Za prohlédnutí stojí celá startovní listina.

Hned na úvod je připraven bonbónek pro diváky – časovka družstev na 16.9 km. Jeslti budete závod sledovat v televizi, stáhněte si časy startů jednotlivých týmů. Tento týmový test udělá hned na začátku menší časové rozdíly mezi adepty na vítězství. Rozdhovat se však asi bude v královské páté etapě a také v časovce jednotlivců, která bude úplně poslední etapou a bude měřit 9.3 km.

 

Královská 5.etapa

Královská 5.etapa

Tagged , , , , ,

About Lukáš Klouček

Na začátku roku 2010 ukončil kariéru cyklokrosaře. Působil v týmech Dukla Praha, Budvar Tábor, Selle Italia Guerciotti a Sunweb – Revor. Stále je v kontaktu s českými i zahraničními cyklisty i s lidmi z vedení profesionálních týmů. V sezóně 2011/2012 poprvé spolukomentoval několik cyklokrosových přenosů na ČT4, včetně mistrovství světa v Koksijde. Jeho zaměstnání je úzce spojeno se sportem i s cyklistikou.

View all posts by Lukáš Klouček →

související články

odpovězte

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

CzechEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish
Média ke stažení
Fotogalerie Šaltr.cz
Šaltr na sociálních sítích
Hledáte něco?