šaltr.cz

bleskovky

Project 1t4i představí nového sponzora (Team Argos-Shimano)

Březen 29, 2012, autor Lukáš Klouček, zařazeno v kategorii bleskovky , 0 komentářů

Update: Project 1t4i se od 30.3.2012 jmenuje Team Argos-Shimano. Hlavním sponzorem je splečnost Argos Oil.

Tým Project 1t4i oznámí zítra 30.3. na tiskové konferenci (která poběží i on-line na www.1t4i.com od 11:30 do 12:15) svého nového sponzora. Project 1t4i navazuje na činnost týmu Skill-Shimano, ovšem po odstoupení sponzorů funguje v letošní sezóně pod provizorním jménem. V nových dresech se tým poprvé ukáže v závodě Ronde Van Vlaanderen.

Jak se ale zdá, celý tento proces “pozdního” nalezení sponzora není náhoda. Podle dostupných informací by sponzorem měla být nově vzniklá společnost, která se zrodila fúzí dvou ropných firem. Těm se toto “pozdní” oznámení sponzorství ideálně hodí do marketingového plánu.

Project 1t4i si letos připsal již 5 vítězství, z toho 4 vyspurtoval Marcel Kittel (Naposledy včera ve 2.etapě Driedaagse De Pane)

Tagged ,

About Lukáš Klouček

Na začátku roku 2010 ukončil kariéru cyklokrosaře. Působil v týmech Dukla Praha, Budvar Tábor, Selle Italia Guerciotti a Sunweb – Revor. Stále je v kontaktu s českými i zahraničními cyklisty i s lidmi z vedení profesionálních týmů. V sezóně 2011/2012 poprvé spolukomentoval několik cyklokrosových přenosů na ČT4, včetně mistrovství světa v Koksijde. Jeho zaměstnání je úzce spojeno se sportem i s cyklistikou.

View all posts by Lukáš Klouček →

související články

odpovězte

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

CzechEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish
Média ke stažení
Fotogalerie Šaltr.cz
Šaltr na sociálních sítích
Hledáte něco?