šaltr.cz

články

Šaltr.cz představuje svou exkluzivní kolekci oblečení

Březen 11, 2012, autor František Klouček, zařazeno v kategorii články, MTB, ostatní, silnice , 0 komentářů

shop.šaltr.cz

Nová se sezóna se blíží, a tak každý řeší, jaké oblečení si pořídit. U profesionálů je to jasně dáno, ale ti, kdo nejsou vázáni smlouvou a mohou se sami rozhodnout, v čem budou letos jezdit, se musí porozhlédnout a vybírat. Vzhledem k tomu, že ani my už nejsme vázáni smlouvami s týmy, chtěli jsme si udělat oblečení, které bude splňovat naše požadavky, a to jak kvalitativní, tak designové. Díky úzké návaznosti na firmu Lawi, která patří bezesporu k tomu nejlepšímu, co je u nás k mání, byla volba na výrobce jasná. Řešení designu nebylo nijak zdlouhavé, naše vize byla vcelku jasná – moderní a čistý design. Co se týká kvality, nechtěli jsme také dělat kompromisy a sáhli jsme po tom nejlepším, co je v nabídce. Uběhlo pár dní a vzorky jsou na světě. Naše spokojenost je maximální, a tak jsme se rozhodli nabídnout naše dresy i Vám – našim čtenářům, respektive všem cyklistům, kterým se buou líbit.

Kvalita bez kompromisů

Máme rádi kvalitní a dobré věci. Proto jsme rovnou sáhli po tom nejlepším, co je v nabídce. Dres z hladkého, velmi pružného materiálu zvaného Itálie, který skvěle padne, perfektně obtéká tělo a je velmi příjemný. Výborně řešené jsou rukávy, které díky unikátní technologii nejsou zakončeny žádným švem a dokonale tak splývají s rukou. Třepení látky se ovšem bát nemusíte! Pro lepší ventilaci jsou pak ve specielně zvolených místech laserem řezané otvory, které dodávají dresu na unikátnosti. Samozřejmostí je pak silikonová guma na zádech.

Spodní pruh pravé nohavice je zakončen "šaltrovskou" modrou

Kraťasy jsou vyrobeny z nejlepších italských látek, které obsahují vlákno PowerLycra. Díky vyšší gramáži a zmiňovanému vláknu jsou kraťasy daleko pevnější, čímž mají lehce kompresní účinky, déle vydrží a nejsou průsvitné. Skvěle řešené je pak zakončení nohavic, které díky širší pružné gumě se silikonovými body neškrtí nohu a nebrání tak prokrvování svalů. Vložka italského výrobce je vyrobena ze čtyřvrsvté, anatomicky tvarované pěny, která má také průduchy pro lepší větrání a je určena pro mnohahodinové jízdy. Pro ještě lepší vzhled jsme pak kraťasy vybavily černým laclem s bílým lemem, který vypadá efektivně i pokud zrovna nemáte dres, tedy například pro hodiny spinningu, či pro tréninky na ergometru.

Jistě Vás zajímá i cena. Ta je 1.590 Kč za kraťasy a 1.690 Kč za dres. Celý set (dres + kraťasy) tedy vyjde na 3.280 Kč. Vezmeme-li v potaz poměr cena/výkon, pak se jedná o velice příznivou cenovku.

Aby to bylo kompletní, máme i další doplňky – ponožky, šátky a další drobnosti, takže se nemusíte bát, že byste nesehnali opravdový “komplet”. To vše, společně s detailními fotografiemi, zveřejníme se spuštěním našeho e-shopu.

Odkaz přímo na shop.šaltr.cz je zde

Tagged , , , , ,

About František Klouček

Na konci roku 2010 ukončil kariéru silničáře. Působil v týmech Dukla Praha, Author Team a PSK – Whirlpool Author. Pracuje ve firmě Lawi s.r.o., takže denně komunikuje se zástupci týmů i samotnými závodníky z česka, ale i z jiných zemí. Také on se stále aktivně „motá“ kolem cyklistiky a je v kontaktu s mnohými závodníky a lidmi pracujícími v cyklistice.

View all posts by František Klouček →

související články

odpovězte

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

CzechEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish
Média ke stažení
Fotogalerie Šaltr.cz
Šaltr na sociálních sítích
Hledáte něco?