šaltr.cz

bleskovky

šaltr kolekce 2012 dostupná v nově spuštěném e-obchodu shop.šaltr.cz

Duben 8, 2012, autor Lukáš Klouček, zařazeno v kategorii bleskovky , 0 komentářů

shop.šaltr.cz - sleva 5% pro registrované zákazníky

V čem vyjet na kolo, až začne opravdové léto? U profesionálů je to jasně dáno, ale ti, kdo nejsou vázáni smlouvou a mohou se sami rozhodnout, v čem budou letos jezdit, se musí porozhlédnout a vybírat. Vzhledem k tomu, že ani my už nejsme vázáni smlouvami s týmy, chtěli jsme si udělat oblečení, které bude splňovat naše požadavky, a to jak kvalitativní, tak designové. Díky úzké návaznosti na firmu Lawi, která patří bezesporu k tomu nejlepšímu, co je u nás k mání, byla volba na výrobce jasná. Řešení designu nebylo nijak zdlouhavé, naše vize byla vcelku jasná – moderní a jednoduchý a přitom elegantní design. Co se týká kvality, nechtěli jsme také dělat kompromisy a sáhli jsme po tom nejlepším, co je na trhu. Na silnicích jste už mohli potkat naše “šaltrácké” dresy, několik sad už totiž jezdí, z řad kamarádů a dalších známých byla poptávka ihned po výrobě prvních kousků. Spokojenost je maximální, a tak jsme se rozhodli nabídnout naše dresy úplně všem cyklistům, kterým se buou líbit.

Kvalita bez kompromisů

Máme rádi kvalitní a dobré věci. Proto jsme rovnou sáhli po tom nejlepším, co je v nabídce. Dres z hladkého, velmi pružného materiálu zvaného Itálie, který skvěle padne, perfektně obtéká tělo a je velmi příjemný. Výborně řešené jsou rukávy, které díky unikátní technologii nejsou zakončeny žádným švem a dokonale tak splývají s rukou. Třepení látky se ovšem bát nemusíte! Pro lepší ventilaci jsou pak ve specielně zvolených místech laserem řezané otvory, které dodávají dresu na unikátnosti. Samozřejmostí je pak silikonová guma na zádech.

Spodní pruh pravé nohavice je zakončen "šaltrovskou" modrou

Kraťasy jsou vyrobeny z nejlepších italských látek, které obsahují vlákno PowerLycra. Díky vyšší gramáži a zmiňovanému vláknu jsou kraťasy daleko pevnější, čímž mají lehce kompresní účinky, déle vydrží a nejsou průsvitné. Skvěle řešené je pak zakončení nohavic, které díky širší pružné gumě se silikonovými body neškrtí nohu a nebrání tak prokrvování svalů. Vložka italského výrobce je vyrobena ze čtyřvrsvté, anatomicky tvarované pěny, která má také průduchy pro lepší větrání a je určena pro mnohahodinové jízdy. Pro ještě lepší vzhled jsme pak kraťasy vybavily černým laclem s bílým lemem, který vypadá efektivně i pokud zrovna nemáte dres, tedy například pro hodiny spinningu, či pro tréninky na ergometru.

Jistě Vás zajímá i cena. Ta je 1.590 Kč za kraťasy a 1.690 Kč za dres. Celý set (dres + kraťasy) tedy vyjde na 3.280 Kč. Vezmeme-li v potaz poměr cena/výkon, pak se jedná o velice příznivou cenovku.

Aby to bylo kompletní, máme i další doplňky – ponožky a šátky, takže se nemusíte bát, že byste nesehnali opravdový “komplet”. To vše naleznete v našem inernetovém obchodě shop.šaltr.cz. Každý, kdo se tam zaregistruje, dostane slevu 5% na veškeré zboží.

černé ponožky z naší kolekce

Odkaz přímo na shop.šaltr.cz je zde

Tagged , ,

About Lukáš Klouček

Na začátku roku 2010 ukončil kariéru cyklokrosaře. Působil v týmech Dukla Praha, Budvar Tábor, Selle Italia Guerciotti a Sunweb – Revor. Stále je v kontaktu s českými i zahraničními cyklisty i s lidmi z vedení profesionálních týmů. V sezóně 2011/2012 poprvé spolukomentoval několik cyklokrosových přenosů na ČT4, včetně mistrovství světa v Koksijde. Jeho zaměstnání je úzce spojeno se sportem i s cyklistikou.

View all posts by Lukáš Klouček →

související články

odpovězte

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

CzechEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish
Média ke stažení
Fotogalerie Šaltr.cz
Šaltr na sociálních sítích
Hledáte něco?