šaltr.cz

články

Soutěž – tipni výsledek Gira a vyhraj luxusní ceny!

Květen 2, 2012, autor František Klouček, zařazeno v kategorii články, ostatní, silnice , 3x komentař

Start letošího Gira se nezadržitelně blíží. Vzhledem k tomu, že se jedná o cyklistický svátek a navíc o první Grand Tour, kterou zažívá Šaltr.cz, připravili jsme pro Vás hned dvě speciality. Tou první je ultimátní průvodce letošním Girem, kterého jsme pro Vás připravili a ve kterém najdete všechny důležité informace, které je dobré vědět. Tou druhou je pak soutěž o luxusní ceny, která odstartovala publikováním tohoto článku a končí v sobotu startem první etapy Gira – časovky jednotlivců. Času tedy není na zbyt, pojďme se podívat na pravidla a samozřejmě také na ceny:

Jak se soutěže zúčastnit

Zúčastnit soutěže se může každý, kdo splní kritéria pro účast a odpoví na soutěžní otázku, která zní:

Kolikátý skončí Roman Kreuziger v celkové klasifikaci Giro d’Italia 2012?

A zároveň na doplňující otázku, která bude rozhodovat v případě, že správnou odpověď pošle více soutěžících (kdo bude mít u této otázky přesnější odhad, vyhraje):

Jaký rozdíl (ve vteřinách) bude v cíli Giro d’Italia mezi vítězem a druhým jezdcem celkové klasifikace?

Proto, abyste byli zařazeni do soutěže, musíte zaslat odpověď na obě dvě zmiňované otázky na mailovou adresu: redakce@saltr.cz a do předmětu zprávy uvést “Soutěž – Giro 2012″. Zároveň musíte “likovat” stránku Šaltr.cz na Facebooku.

Do emailu se svou odpovědí uveďte Vaše celé jméno a příjmení, aby bylo možné ověřit, zda jste splnili všechna kritéria.

Odpoveď musít být zaslána nejpozději v sobotu 5. května 2012 do 15:40h, tedy do startu prvního závodníka v první etapě letošního Gira. Všechny později zaslané odpovědi nebudou do soutěže započítány.

Každý účastník může zaslat pouze jednu odpověď.

O co se hraje

Co Vás jistě zajíma je to, o co se vlastně hraje. Hned na úvod bychom Vás chtěli navnadit – s prázdnou totiž neskončí nikdo, kdo správně uvede odpověď na první otázku, tedy umístění Romana Kreuzigera v celkové klasifikaci! Cen tedy může být opravdu dost. Nejzajímavější ovšem čeká na vítěze, který může být pouze jeden! Hlavní výhrou je následující balík cen:

Každý, kdo odpoví správně na první otázku, tedy jak skončí Roman Kreuziger v celkové klasifikaci, vyhraje ponožky Šaltr.cz! Druhý a třetí nejpřesněji tipující (tedy se správnou odpovědí na první otázku a druhý a třetí nejbližší tip na druhou otázku) pak k ponožkám dostanou ještě poukaz s 30% slevou na nákup na oficiálním eshopu Under Armour pro ČR.

Takhle vypadají věci z balíčku pro vítěze

Dres Šaltr.cz
Kraťasy Šaltr.cz
Spodní triko Under Armour

;

Kšiltovka Under Armour

Ponožky Šaltr.cz

Doplňující pravidla soutěže: Zúčastnit soutěže se mohou pouze občané s trvalým pobytem na území ČR. Soutěž bude vyhlášena po dojetí Gira. Pořadatel si v případě nutnosti vyhrazuje právo na změnu pravidel.

Partneři soutěže: LAWI Sport s.r.o., UA-Store.cz

Tagged , , ,

About František Klouček

Na konci roku 2010 ukončil kariéru silničáře. Působil v týmech Dukla Praha, Author Team a PSK – Whirlpool Author. Pracuje ve firmě Lawi s.r.o., takže denně komunikuje se zástupci týmů i samotnými závodníky z česka, ale i z jiných zemí. Také on se stále aktivně „motá“ kolem cyklistiky a je v kontaktu s mnohými závodníky a lidmi pracujícími v cyklistice.

View all posts by František Klouček →

související články

3x komentář

 1. boldrickKvě 3, 2012 v 10:36odpovědět

  Skoda toho svazani s FB, my odpiraci jsme vylouceni ze souteze :( . Nevadi, tipnu si jinde.

 2. František KloučekKvě 3, 2012 v 17:25odpovědětautor

  Soutěž jsme udělali tak, aby se jí mohl zúčastnit v podstatě každý a bereme to tak, že Facebook je již dnes rozšířený téměř stejně, jako například email. Pokud je někdo zapřísáhlým odpůrcem Facebooku, chápeme to, ale pravidla pro tuto soutěž jsme již nastavili.
  Pokud se chcete zúčastnint alespoň “cvičně”, klidně svůj tip zašlete mimo soutěž.

 3. čtyřkolečkoKvě 4, 2012 v 02:18odpovědět

  Tipnu si jen cvičně: Roman Kreuziger dojede 2., na vítěze ztratí 78 vteřin.

odpovězte

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

CzechEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish
Média ke stažení
Fotogalerie Šaltr.cz
Šaltr na sociálních sítích
Hledáte něco?