šaltr.cz

bleskovky

Světové poháry na horský kolech se budou vysílat live!

Březen 9, 2012, autor Lukáš Klouček, zařazeno v kategorii bleskovky , 2x komentař

Skvělá zpráva pro všechny fanoušky horské cyklistiky! Díky nově uzavřené sponzorské spolupráci s firmou RedBull budou všechny závody světového poháru horských kol běžet na internetových livestreamech! Navíc se zlepší celkové mediální zázemí světových pohárů UCI – vše budou snímat kamery s vyšším rozlišením, kterých bude na tratí větší počet než doposud. Konečně se tedy budeme koukat na výkony Jardy Kulhavého i dalších našich reprezentantů bez problémů na našich počítačích. Olympijská sezóná tedy začíná více než pozitivně.

Livestreamy MTB světových pohárů budete moci sledovat tady a tady.

 

Tagged , , , ,

About Lukáš Klouček

Na začátku roku 2010 ukončil kariéru cyklokrosaře. Působil v týmech Dukla Praha, Budvar Tábor, Selle Italia Guerciotti a Sunweb – Revor. Stále je v kontaktu s českými i zahraničními cyklisty i s lidmi z vedení profesionálních týmů. V sezóně 2011/2012 poprvé spolukomentoval několik cyklokrosových přenosů na ČT4, včetně mistrovství světa v Koksijde. Jeho zaměstnání je úzce spojeno se sportem i s cyklistikou.

View all posts by Lukáš Klouček →

související články

2x komentář

  1. HollošákBře 10, 2012 v 18:28odpovědět

    Pokud vím, to je jen uzavření nové smlouvy.Celý minulý rok bylo možné vidět Kulhece i Kačku při každém svěťáku a nebo mám jiný web.Ale i tak je to vylepšení.

  2. LKBře 10, 2012 v 18:53odpovědětautor

    Jo, přesně tak, na Freecaster.tv šly naladit svěťáky i v minulých letech. Nebylo to ale vždy úplně spolehlivé, teď by to mělo být spolehlivější i kvalitnější. viz: http://www.redbull.com/cs/Satellite/en_INT/Article/UCI-Mountain-Bike-World-Cup-2012-Red-Bull-021243173967633

odpovězte

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

CzechEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish
Média ke stažení
Fotogalerie Šaltr.cz
Šaltr na sociálních sítích
Hledáte něco?