šaltr.cz

bleskovky

Tým RusVelo vyškrtnut ze startovky Amstel Gold Race

Březen 1, 2012, autor František Klouček, zařazeno v kategorii bleskovky , 0 komentářů

Tým RusVelo, který v únoru dostal divokou kartu na účast v závodě Amstel Gold Race, nakonec nebude moci startovat. Tento fakt dnes zveřejnili pořadatelé závodu na oficiálním webu klasiky Amstel Gold Race. Podle pravidel UCI totiž tým, který vede Egon Van Kessel, nemůže startovat na žádné z nizozemských klasik. UCI se k rozhodnutí nijak blíže nevyjádřila.

Místo skvadry RusVelo nakonec byla divoká karta udělena italskému týmu Vini Farnese – Selle Italia, který by měl na start přijet se svou hlavní “klasikářskou” hvězdou, Filippem Pozzatem.

Tým RusVelo je zcela nový tým s licencí Pro Continental, který byl představen letos v únoru na Mallorce. Má mužský i ženský tým a hlavní hvězdou by zde měla být zkušená německá závodnice Hanka Kupfernagel.

About František Klouček

Na konci roku 2010 ukončil kariéru silničáře. Působil v týmech Dukla Praha, Author Team a PSK – Whirlpool Author. Pracuje ve firmě Lawi s.r.o., takže denně komunikuje se zástupci týmů i samotnými závodníky z česka, ale i z jiných zemí. Také on se stále aktivně „motá“ kolem cyklistiky a je v kontaktu s mnohými závodníky a lidmi pracujícími v cyklistice.

View all posts by František Klouček →

odpovězte

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

CzechEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish
Média ke stažení
Fotogalerie Šaltr.cz
Šaltr na sociálních sítích
Hledáte něco?