šaltr.cz

bleskovky

Ve středu 18.4. startuje populární “Lopatárna”

Duben 17, 2012, autor Lukáš Klouček, zařazeno v kategorii bleskovky , 0 komentářů

GIANT LIGA 2012
GP PECHMAN PNEU

GIANT LIGA Plzeň – První závod seriálu bude v letošním roce hostit sportovní areál SKP RAPID na perfektně připravené trati, kterou ocení jak jezdci, tak diváci, neb souboje o vítězství je možno sledovat v naprosté pohodě a z jednoho místa mini tribuny.

Tahákem prvního dílu Grand Prix PECHMAN PNEU bude start české silničářské špičky v čele s paralympijským vítězem a mistrem světa Jiřím Ježkem (DAS-DURATEC).

Na startu nebudou chybět ani české kontinentální týmy Dukly Praha se Spartou Praha v čele s šestinásobným vítězem seriálu Jirkou Nesvedou. Start potvrdil i loňský druhý muž celkového bodování Martin Boubal (VC Ratisbona).

Ve středu 18. dubna od 17:30 hod bude i František Raboň (Omega Pharma-Quick Step), který závod odstartuje a předá ceny nejlepším jezdcům úvodního podniku.

Na startu uvidíme i mistra světa z 24h/MTB Tomáše Kozáka, který se předvede v barvách německého týmu (Focus BAD SALZDETFURTH racing). Do Plzně se však chystají i další tři nově vzniklé formace týmů, které by měly zčeřit dosavadní rivalitu mezi Duklou a Spartou.

Můžeme se tedy těšit na týmy Madeta Fitness/Specialized pod vedením zkušeného silničáře Richarda Faltuse, dále na FOCUS Cycling Team Znojmo, který letos posílil o vynikajícího časovkáře Tomáše Okrouhlického a dále Bohemia Cycling Team, který povede Lukáš Horák.

V Plzni se tak chystá závod, kde o prvenství a žlutý dres lídra seriálu bude usilovat hned několik jezdců.

Diváci a fanoušci cyklistiky se tak opět mohou těšit na jedinečnou konkurenci českých jezdců, v areálu SKP RAPID v Plzni na Doubravce.

Speciální akce pro diváky je připravena stejně jako každý rok. Tipněte si vítěze a napište jej na kartičku, kterou dostanete od naší hostesky a vyhrajte cenu pro nejlepšího „tipaře“ GIANT LIGY novinku božkovské likérky „Z-GENERATION“!

Kalendář a propozice najdete na webu akce www.giantliga.cz

About Lukáš Klouček

Na začátku roku 2010 ukončil kariéru cyklokrosaře. Působil v týmech Dukla Praha, Budvar Tábor, Selle Italia Guerciotti a Sunweb – Revor. Stále je v kontaktu s českými i zahraničními cyklisty i s lidmi z vedení profesionálních týmů. V sezóně 2011/2012 poprvé spolukomentoval několik cyklokrosových přenosů na ČT4, včetně mistrovství světa v Koksijde. Jeho zaměstnání je úzce spojeno se sportem i s cyklistikou.

View all posts by Lukáš Klouček →

odpovězte

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

CzechEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish
Média ke stažení
Fotogalerie Šaltr.cz
Šaltr na sociálních sítích
Hledáte něco?