šaltr.cz

bleskovky

Zajímavé události posledních dnů

Duben 3, 2012, autor Lukáš Klouček, zařazeno v kategorii bleskovky , 0 komentářů

  • Jako první zajímavost jsme vybrali fotku před a po operaci – jedná se rentgenové snímky klíční kosti Fabiana Cancellary.
  • Team Saxo Bank podle konečného verdiktu UCI zůstává v kategorii World Tour i bez bodů Alberta Contadora (body španělské superhvězdy čítaly 68% všech bodů týmu Saxo Bank!).
  • Podle předpovědi by mělo v neděli na závod Paris – Roubaix pršet. Po několika slunečných letech tedy na závodníky nejspíš bude čeka opravdové peklo severu. Pršet by mělo v druhé půlce týdne několik dnů, včetně závodní neděle.
  • Fabian Cancellara má po jarní sezóně, druhým velkým cílem sezóny je pro něj Olympiáda v Londýně. Do závodního kolotoče se pravděpodobně vrátí závodem Bayern Rundfahrt (květen).
  • Tom Boonen je po Flandrách novým lídrem žebříčku World Tour. Čtvrté místo patří slovenskému supertalentu P. Saganovi, Roman Kreuziger je čtrnáctý.
  • Francouzská naděje Arnaud Démare nepojede Paris – Roubaix. Démare je mistrem světa kategorie u23 z Kodaně z loňského roku. Letos se už blýskl čtyřmi triumfy, tím nejcenějším byla asi výhra etapy na Tour of Qatar. Mladík si při pádu na Tředch Dnech Pe Panne poranil zápěstí a proto bude týmu FDJ – BigMat chybět na soupisce pro Roubaix. První rok mezi profesionály čeká Démareho i Grand Tour – měl by se představit na Giru.

Foto: Team Radioschak-Nissan

Tagged , , , , , ,

About Lukáš Klouček

Na začátku roku 2010 ukončil kariéru cyklokrosaře. Působil v týmech Dukla Praha, Budvar Tábor, Selle Italia Guerciotti a Sunweb – Revor. Stále je v kontaktu s českými i zahraničními cyklisty i s lidmi z vedení profesionálních týmů. V sezóně 2011/2012 poprvé spolukomentoval několik cyklokrosových přenosů na ČT4, včetně mistrovství světa v Koksijde. Jeho zaměstnání je úzce spojeno se sportem i s cyklistikou.

View all posts by Lukáš Klouček →

související články

odpovězte

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

CzechEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish
Média ke stažení
Fotogalerie Šaltr.cz
Šaltr na sociálních sítích
Hledáte něco?