šaltr.cz

bleskovky

Zdeněk Štybar nemohl dva dny trénovat

Únor 8, 2012, autor Lukáš Klouček, zařazeno v kategorii bleskovky , 0 komentářů

Jak jsme Vás informovali na facebooku a twitteru, Zdeněk Štybar se po víkendovém závodění odebral trénovat na Malorku. On dorazil v pořádku, ale jeho kolo nikoliv! Dopravní problémy se zkrátka nevyhýbají nikomu. Kolo mu uvízlo někde na trase Brusel – Malorka.

Dnes, tedy ve sředu, bicykl konečně dorazil. Republikový šampión tedy absolvoval dva dny ”nuceného” odpočinku. Dnes ale navzdory sněhu, kvůli kterému byl zrušen poslední den silničních závodů na Mallorce, odjel kvalitní trénink – 150 km. Kvapem se blíží konec sezóny, takže Zdeněk není z dvou dnů bez kola nějak rozladěný. Snažil se je využít tak, aby byl na poslední krosové závody co možná nejčerstvější. Zítra má v plánu rychlejší svižnější trénink a v pátek se vrací do Belgie.

Naší cyklokrosovu jedničku uvidíme už jen na dvou závodech – v Middelkerke (SuperPrestige) a v Ostmalle (GvA Troffee). Další menší závody (např: Heerlen, Eeklo) neměl předem nasmlouvané, protože nevěděl jaký bude jeho silniční kalendář. Teď, když ví, že by mohl tyto závody absolvovat, chtěl na těchto závodech startovat. Rozpočet pořadatelů už ale je naplněný a tak by bohužel nebyli schopni dvojnásobnému světovému šampiónovi zaplatit startovné.

Tagged

About Lukáš Klouček

Na začátku roku 2010 ukončil kariéru cyklokrosaře. Působil v týmech Dukla Praha, Budvar Tábor, Selle Italia Guerciotti a Sunweb – Revor. Stále je v kontaktu s českými i zahraničními cyklisty i s lidmi z vedení profesionálních týmů. V sezóně 2011/2012 poprvé spolukomentoval několik cyklokrosových přenosů na ČT4, včetně mistrovství světa v Koksijde. Jeho zaměstnání je úzce spojeno se sportem i s cyklistikou.

View all posts by Lukáš Klouček →

související články

odpovězte

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

CzechEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish
Média ke stažení
Fotogalerie Šaltr.cz
Šaltr na sociálních sítích
Hledáte něco?