šaltr.cz

o nás

Šaltr.cz není klasický web o cyklistice, který přináší pouze tuctové zpravodajství. Mimo věcných informací přinášíme informace ze zákulisí, upozorňujeme na přehlížené detaily a vlastním názorem hodnotíme dění v české i světové cyklistice. Píšeme vlastní články o zajímavých tématech, které jinde nenajdete. Snažíme se vysvětlit tajemství profesionální cyklistiky všem. Díky minulosti profesionálních cyklistů můžeme nabídnout pohled do míst, kam novináří nevidí nebo nemůžou. Na vlastní kůži jsme zažívali to, o čem teď píšeme.

Autoři webu

Lukáš Klouček
Na začátku roku 2010 ukončil kariéru cyklokrosaře. Působil v týmech Dukla Praha, Budvar Tábor, Selle Italia Guerciotti a Sunweb – Revor. Stále je v kontaktu s českými i zahraničními cyklisty i s lidmi z vedení profesionálních týmů. V sezóně 2011/2012 poprvé spolukomentoval několik cyklokrosových přenosů na ČT4, včetně mistrovství světa v Koksijde. Jeho full-time job je úzce spojen se sportem i s cyklistikou.

František Klouček
Na konci roku 2010 ukončil kariéru silničáře. Působil v týmech Dukla Praha, Author Team a PSK – Whirlpool Author. Pracuje ve firmě Lawi s.r.o., takže denně komunikuje se zástupci týmů i samotnými závodníky z česka, ale i z jiných zemí. Také on se stále aktivně “motá” kolem cyklistiky a je v kontaktu s mnohými závodníky a lidmi pracujícími v cyklistice.

CzechEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish
Média ke stažení
Fotogalerie Šaltr.cz
Šaltr na sociálních sítích
Hledáte něco?