šaltr.cz

Profesionální cyklistické týmy jsou rozděleny do třech skupin. Týmy nejvyššího levelu nesou označení UCI Pro Teams. Tam spadá 18 týmů a díky statutu ”Pro Team” mají zajištěné starty na závodech zařazených do kalendáře UCI World Tour. Tyto týmy musí splňovat velice přísná kritéria, kterými prokazují sportovní a finanční stabilitu.

Týmy druhé nejvyšší kategorie mají nálepku UCI Pro Continental, momentálně jich je 22. Tyto skvadry musí také splňovat přísné požadavky ze strany UCI, ale už nejsou tak tvrdé jako v případě Pro Týmů. Pro Kontinentální týmy mohou startovat na závodech nejvyšší kategorie i na Grand Tours, většinou na základě divoké karty udělené podle vysoké sportovní kvality nebo geografické příslušnosti daného týmu.

Ještě je zde třetí a zároveň poslední skupina profesionálních týmů – UCI Continental. Těchto kontinentálních týmů je v současnosti 151 a patří sem i tři české týmy – Whirlpool-Author, ASC Dukla Praha a AC Sparta Praha.

Zde je kompletní seznam osmnácti týmů nejvyšší kategorie – Pro Týmy, po rozkliknutí uvidíte detailní seznam jejich jezdců, manažerů, sponzorů a další zajímavé informace.

Ag2r La Mondiale

Země: Francie

Sponzor: Vzájemná zdravotní a plánovací pojišťovna

Kola: Kuota, SRAM, Reynolds

Manažer: Vincent Lavenu

Sportovní ředitelé: Laurent Biondi, Julien Jurdie, Arturas Kasputis, Gilles Mas, Didier Jannel

Závodníci:

Manuel Belletti ITA 26

Julien Berard FRA 24

Guillaume Bonnafond FRA 24

Maxime Bouet FRA 25

Jimmy Casper FRA 33

Mikael Cherel FRA 25

Hubert Dupont FRA 31

Martin Elmiger SUI 33

John Gadret FRA 32

Ben Gastauer LUX 24

Gregor Gazvoda SLO 30

Sylvain Georges FRA 27

Kristof Goddaert BEL 25

Sébastien Hinault FRA 37

Steve Houanard FRA 25

Blel Kadri FRA 25

Romain Lemarchand FRA 24

Sébastien Minard FRA 29

Lloyd Mondory FRA 29

Matteo Montaguti ITA 28

Rinaldo Nocentini ITA 34

Jean-Christophe Peraud FRA 34

Mathieu Perget FRA 27

Anthony Ravard FRA 28

Christophe Riblon FRA 30

Nicolas Roche IRL 27

Boris Shpilevsky RUS 29

Amir Zargari IRI 31

Romain Bardet FRA 21

Astana

Země: Kazachstán

Sponzor: vláda Kazachstánu

Kola: Specialized, SRAM

Manažer: Giuseppe Martinelli

Sportovní ředitelé: Guido Bontempi, Dmitri Sedoun, Alexander Shefer

Závodníci:

Assan Bazayev KAZ 30

Borut Bozic SLO 31

Janez Brajkovic SLO 28

Alexsandr Dyachenko KAZ 28

Dmitriy Fofonov KAZ 35

Enrico Gasparotto ITA 29

Francesco Gavazzi ITA 27

Andriy Grivko UKR 28

Dimitriy Gruzdev KAZ 29

Jacopo Guarnieri ITA 24

Maxim Iglinskiy KAZ 30

Valentin Iglinskiy KAZ 27

Tanel Kangert EST 24

Andrey Kashechkin KAZ 31

Fredrik Kessiakoff SWE 31

Robert Kiserlovski CRO 25

Roman Kreuziger CZE 25

Francesco Masciarelli ITA 25

Dmitriy Muravyev KAZ 32

Yevgeny Nepomnyachsniy KAZ 24

Evgeny Petrov RUS 33

Simone Ponzi ITA 24

Sergey Renev KAZ 27

Kevin Seeldraeyers BEL 25

Egor Silin RUS 23

Paolo Tiralongo ITA 34

Alexandr Vinokourov KAZ 38

Andrey Zeits KAZ 25

BMC Racing

Země: USA

Sponzor: BMC bicycles

Kola: BMC, Shimano

Manažer: Gavin Chilcott and Jim Ochowicz

Sportovní ředitelé: John Lelangue, Rik Verbrugghe, Fabio Baldato, Mike Sayers, Maximilian Sciandri, Noel Dejonckheere

Závodníci:

Alessandro Ballan ITA 32

Adam Blythe GBR 22

Brent Bookwalter USA 27

Marcus Burghardt GER 28

Stephen Cummings GBR 30

Cadel Evans AUS 34

Mathias Frank SUI 25

Philippe Gilbert BEL 29

George Hincapie USA 38

Thor Hushovd NOR 33

Martin Kohler SUI 26

Klaas Lodewyck BEL 23

Amaël Moinard FRA 29

Steve Morabito SUI 28

Marco Pinotti ITA 35

Manuel Quinziato ITA 32

Mauro Santambrogio ITA 27

Ivan Santaromita ITA 27

Michael Schär SUI 25

Johann Tschopp SUI 29

Greg Van Avermaet BEL 26

Tejay Van Garderen USA 23

Danilo Wyss SUI 26

Yannick Eijssen BEL 22

Taylor Phinney USA 21

Thimothy Roe AUS 22

Euskaltel – Euskadi

Země: Španělsko

Sponzor: Baskicko, lokální telekomunikační poskytovatel

Kola: Orbea, Shimano

Manažer: Miguel Madariaga Barinaga

Sportovní ředitelé: Gorka Gerrikagoitia Arrien, Alvaro Gonzalez De Galdeano, Inaki Isasi Flores

Závodníci:

Igor Anton Hernandez ESP 28

Mikel Astarloza Chaurreau ESP 32

Jorge Azanza Soto ESP 29

Victor Cabedo ESP 22

Pierre Cazaux FRA 27

Ricardo Garcia Ambroa ESP 23

Gorka Izagirre Insausti ESP 24

Egoi Martinez De Esteban ESP 33

Miguel Minguez Ayala ESP 23

Mikel Nieve Ituralde ESP 27

Juan Jose Oroz Ugalde ESP 31

Alan Perez Lezaun ESP 29

Ruben Perez Moreno ESP 30

Adrian Saez ESP 25

Samuel Sanchez Gonzalez ESP 33

Romain Sicard FRA 24

Amets Txurruka ESP 29

Pablo Urtasun Perez ESP 31

Ivan Velasco Murillo ESP 31

Gorka Verdugo Marcotegui ESP 33

Peio Bilbao ESP 21

Jon Izaguirre Insausti ESP 22

Mikel Landa Meana ESP 22

FDJ – BigMat

Země: Francie

Sponzor: Francouzská státní loterie, prodejce stavebních materiálů

Kola: Lapierre, Shimano

Manažer: Marc Madiot

Sportovní ředitelé: Thierry Bricaud, Martial Gayant, Yvon Madiot, Frank Pineau

Závodníci:

William Bonnet FRA 29

David Boucher FRA 31

Sandy Casar FRA 32

Steve Chainel FRA 28

Mickael Delage FRA 26

Pierrick Fedrigo FRA 33

Arnaud Gerard FRA 27

Anthony Geslin FRA 31

Frédéric Guesdon FRA 40

Yauheni Hutarovich BLR 28

Arnold Jeannesson FRA 25

Matthieu Ladagnous FRA 27

Francis Mourey FRA 31

Yoann Offredo FRA 25

Rémi Pauriol FRA 29

Cédric Pineau FRA 26

Thibaut Pinot FRA 21

Gabriel Rasch NOR 35

Dominique Rollin CAN 29

Anthony Roux FRA 24

Jérémy Roy FRA 28

Geoffrey Soupe FRA 23

Benoît Vaugrenard FRA 30

Jussi Veikkanen FIN 30

Arthur Vichot FRA 23

Nacer Bouhanni FRA 21

Arnaud Courteille FRA 22

Arnaud Demare FRA 20

Kenny Elissonde FRA 20

Garmin – Barracuda

Země: USA

Sponzor: GPS satelitní navigace a computery, IT security a síťové služby

Kola: Cervélo, Shimano, Rotor, Mavic

Manažer: Jonathan Vaughters

Sportovní ředitelé: Alan Peiper, Eric Van Lancker, Chann McRae, Bingen Fernandez, Geert Van Bondt, Charles Wegelius

Závodníci:

Jack Bauer NZL 26

Tom Danielson USA 33

Thomas Dekker NED 27

Tyler Farrar USA 27

Koldo Fernandez ESP 30

Murilo Fischer BRA 32

Nathan Haas AUS 22

Heinrich Haussler AUS 27

Ryder Hesjedal CAN 31

Alex Howes USA 24

Robbie Hunter RSA 34

Andreas Klier GER 35

Michel Kreder NED 24

Raymond Kreder NED 22

Christophe Le Mevel FRA 31

Martijn Maaskant NED 28

Dan Martin IRL 25

David Millar GBR 35

Ramunas Navardauskas LTU 23

Tom Peterson USA 25

Jacob Rathe USA 20

Alex Rasmussen DEN 27

Sebastien Rosseler BEL 30

Peter Stetina USA 24

Andrew Talansky USA 23

Christian Vande Velde USA 35

Johan Vansummeren BEL 30

Fabian Wegmann GER 31

David Zabriskie USA 32

Sep Vanmarcke BEL 23

Greenedge

Země: Austrálie

Sponzor: Zatím žádný hlavní sponzor, investor – Ryan family

Kola: Scott, Shimano

Manažer: Shayne Bannan

Sportovní ředitelé: Matthew White, Laurenzo Lapage, Lionel Marie, Neil Stephens, Daniele Nardello, Vittorio Algeri

Závodníci:

Michael Albasini SUI 31

Fumiyuki Beppu JPN 28

Jack Bobridge AUS 22

Simon Clarke AUS 25

Baden Cooke AUS 33

Allan Davis AUS 31

Julian Dean NZL 36

Mitchell Docker AUS 25

Simon Gerrans AUS 31

Matthew Goss AUS 25

Leigh Howard AUS 22

Daryl Impey RSA 27

Jens Keukeleire BEL 23

Aidis Kruopis LTU 25

Brett Lancaster AUS 32

Sebastian Langeveld NED 26

Robbie Mcewen AUS 39

Christian Meier CAN 26

Cameron Meyer AUS 24

Travis Meyer AUS 22

Jens Mouris NED 31

Stuart O’Grady AUS 38

Wesley Sulzberger AUS 25

Daniel Teklehaymanot ERI 23

Svein Tuft CAN 34

Tomas Vaitkus LTU 30

Pieter Weening NED 30

Matthew Wilson AUS 34

Luke Durbridge AUS 20

Michael Hepburn AUS 20

Katusha

Země: Rusko

Sponzor: Více ruských společností, většinou vázaných ke komplexu Kremlin

Kola: Canyon, Shimano, Mavic

Manažer: Hans-Michael Holzer, Theo Maucher

Sportovní ředitelé: Christian Henn, Valerio Piva, Mario Chiesa, Claudio Cozzi, Dmitri Konychev, Torsten Schmidt, Erik Zabel, Uwe Peschel, Gennady Mikhailov

Závodníci:

Maxim Belkov RUS 27

Pavel Brutt RUS 29

Giampaolo Caruso ITA 31

Xavier Florencio ESP 32

Oscar Freire ESP 35

Denis Galimzyanov RUS 24

Vladimir Gusev RUS 29

Juan Horrach ESP 37

Petr Ignatenko RUS 24

Mikhail Ignatiev RUS 26

Vladimir Isaichev RUS 25

Alexander Kristoff NOR 24

Timofey Kritskiy RUS 24

Aliaksandr Kuschynski BLR 32

Alberto Losada ESP 29

Denis Menchov RUS 33

Daniel Moreno ESP 30

Luca Paolini ITA 34

Alexander Porsev RUS 25

Joaquin Rodriguez ESP 32

Rudiger Selig GER 22

Gatis Smukulis LAT 24

Simon Spilak SLO 25

Yury Trofimov RUS 27

Alexey Tsatevitch RUS 22

Maxime Vantomme BEL 25

Angel Vicioso ESP 34

Eduard Vorganov RUS 29

Marco Haller AUT 20

Lampre – ISD

Země: Itálie

Sponzor: Italské železárny, ukrajinské železárny

Kola: Willier Triestina, Campagnolo

Manažer: Antonio Sarroni

Sportovní ředitelé: Roberto Damiani, Bruno Vicino

Závodníci:

Winner Anacona COL 23

Leonardo Bertagnolli ITA 34

Grega Bole SLO 26

Matteo Bono ITA 28

Vitaliy Buts UKR 25

Davide Cimolai ITA 22

Damiano Cunego ITA 30

Massimo Graziato ITA 23

Danilo Hondo GER 38

Matthew Lloyd AUS 28

Adriano Malori ITA 23

Marco Marzano ITA 31

Manuele Mori ITA 31

Przemyslaw Niemiec POL 31

Oleksandr Kvachuk UKR 28

Alessandro Petacchi ITA 38

Daniele Pietropolli ITA 31

Morris Possoni ITA 27

Daniele Righi ITA 35

Michele Scarponi ITA 32

Alessandro Spezialetti ITA 36

Simone Stortoni ITA 26

Diego Ulissi ITA 22

Davide Vigano ITA 27

Liquigas – Cannondale

Země: Itálie

Sponzor: Nizozemský distributor pohonných hmot, Kanadský výrobce kol

Kola: Cannondale, SRAM

Manažer: Roberto Amadio

Sportovní ředitelé: Dario Mariuzzo, Mario Scirea, Alberto Volpi, Stefano Zanatta, Paolo Slongo, Biagio Conte

Závodníci:

Valerio Agnoli ITA 27

Ivan Basso ITA 34

Maciej Bodnar POL 26

Federico Canuti ITA 26

Eros Capecchi ITA 25

Damiano Caruso ITA 24

Tiziano Dalto Da ITA 30

Mauro Dall’antonia ITA 28

Timothy Duggan USA 29

Edward King USA 28

Kristijan Koren SLO 25

Paolo Longo Borghini ITA 31

Alan Marangoni ITA 27

Dominik Nerz GER 22

Vincenzo Nibali ITA 27

Daniel Oss ITA 24

Maciej Paterski POL 25

Daniele Ratto ITA 22

Fabio Sabatini ITA 26

Peter Sagan SVK 21

Juraj Sagan SVK 23

Cristiano Salerno ITA 26

José Sarmiento COL 24

Sylvester Szmyd POL 33

Alessandro Vanotti ITA 31

Elia Viviani ITA 22

Stefano Agostini ITA 23

Moreno Moser ITA 2

Lotto – Belisol

Země: Belgie

Sponzor: Belgická státní loterie, Výrobce hliníkových oken a dveří

Kola: Ridley, Campagnolo

Manažer: Bill Olivier

Sportovní ředitelé: Marc Sergeant, Herman Frison, Jean Pierre Heynderickx, Marc Wauters, Bart Leysen, Michiel Elijzen, Mario Aerts

Závodníci:

Lars Ytting Bak DEN 31

Gaetan Bille BEL 23

Brian Bulgac NED 23

Sander Cordeel BEL 24

Bart Clercq BEL 25

Francis De Greef BEL 26

Kenny De Haes BEL 27

Gert Dockx BEL 23

André Greipel GER 29

Adam Hansen AUS 30

Greg Henderson NZL 35

Olivier Kaisen BEL 28

Maarten Neyens BEL 26

Gianni Meersman BEL 26

Vicente Mimo Reynes ESP 30

Jurgen Roelandts BEL 26

Fréderique Robert BEL 22

Marcel Sieberg GER 29

Mehdi Sohrabi IRI 30

Jurgen Van De Walle BEL 34

Jurgen Van Den Broeck BEL 28

Joost Van Leijen NED 27

Jelle Vanendert BEL 26

Dennis Vanendert BEL 23

Jonas Vangenechten BEL 25

Frederik Willems BEL 32

Jens Debusschere BEL 22

Tosh Van Der Sande BEL 21

Movistar

Země: Španělsko

Sponzor: Španělské telekomunikace

Kola: Pinarello, Campagnolo

Manažer: Eusebio Unzue

Sportovní ředitelé: José Luis Jaimerena, Yvon Ledanois, José Luis Arrieta, Alfonso Galilea

Závodníci:

Andrey Amador Bakkazakova CRC 25

David Arroyo Duran ESP 32

Marzio Bruseghin ITA 37

Jonathan Castroviejo Nicolas ESP 24

Juan José Cobo ESP 30

Imanol Erviti Ollo ESP 28

Rui Alberto Faria Da Costa POR 25

José Ivan Gutierrez Palacios ESP 33

José Herrada Lopez ESP 26

Benat Intxausti Elorriaga ESP 25

Javier Iriarte ESP 25

Vladimir Karpets RUS 31

Vasili Kiryienka BLR 30

Ignatas Konovalovas LTU 26

Pablo Lastras Garcia ESP 35

David Lopez Garcia ESP 30

Angel Madrazo Ruiz ESP 23

Javier Moreno Bazan ESP 27

Sergio Pardilla Bellon ESP 27

Ruben Plaza Molina ESP 31

Jose Joaquin Rojas Gil ESP 26

Branislau Samoilau BLR 26

Alejandro Valverde ESP 31

Francisco José Ventoso Alberdi ESP 29

Giovanni Visconti ITA 28

Jesus Herrada Lopez ESP 21

Nairo Quintana Rojas COL 21

Enrique Sanz ESP 22

Omega Pharma – Quickstep

Země: Belgie

Sponzor: Farmaceutické produkty, podlahové materiály

Kola: Specialized, SRAM

Manažer: Marc Coucke, Patrick Lefevere

Sportovní ředitelé: Davide Bramati, Brian Holm, Wilfried Peeters, Jan Schaffrath, Tom Steels, Rik Van Slycke

Závodníci:

Marco Bandiera ITA 27

Tom Boonen BEL 31

Matt Brammeier IRL 26

Dario Cataldo ITA 26

Sylvain Chavanel FRA 32

Francesco Chicchi ITA 31

Gerald Ciolek GER 25

Kevin De Weert BEL 29

Dries Devenyns BEL 28

Michał Gołaś POL 27

Bert Grabsch GER 36

Michał Kwiatkowski POL 21

Levi Leipheimer USA 38

NiKolas Maes BEL 25

Tony Martin GER 26

Serge Pauwels BEL 28

Jérôme Pineau FRA 32

František Raboň CZE 28

Gert Steegmans BEL 31

Zdenek Stybar CZE 26

Niki Terpstra NED 27

Stijn Vandenbergh BEL 27

Kristof Vandewalle BEL 26

Martin Velits SVK 26

Peter Velits SVK 26

Andrew Fenn GBR 21

Michal Kwiatkowski POL 21

Matteo Trentin ITA 22

Guillaume Van Keirsbulck BEL 20

Julien Vermote BEL 22

Rabobank

Země: Nizozemsko

Sponzor: Nizozemská bankovní skupina

Kola: Giant, Shimano

Manažer: Harold Knebel

Sportovní ředitelé: Frans Maassen, Nico Verhoeven, Erik Dekker, Jan Boven, Adri Van Houwelingen

Závodníci:

Carlos Barredo ESP 30

Jetse Bol NED 22

Lars Boom NED 26

Theo Bos NED 28

Matti Breschel DEN 27

Graeme Brown AUS 32

Stef Clement NED 29

Rick Flens NED 28

Juan Manuel Garate ESP 35

Robert Gesink NED 25

Steven Kruijswijk NED 24

Thomas Leezer NED 26

Paul Martens GER 28

Bauke Mollema NED 25

Grischa Niermann GER 36

Mark Renshaw AUS 29

Luis Leon Sanchez ESP 28

Bram Tankink NED 33

LaurensDam Ten NED 31

Maarten Tjallingii NED 34

Jos Vam Emden NED 26

Dennis Van Winden NED 24

Coen Vermeltfoort NED 23

Maarten Wynants BEL 29

Wilco Kelderman NED 20

Michael Matthews AUS 21

Tom Jelte Slagter NED 22

Radioshack – Nissan – Trek

Země: Lucembursko

Sponzor: Americký distributor spotřební elektroniky / Japonský výrobce aut

Kola: Trek, Shimano

Manažer: Ricardo Scheidecker, Johan Bruyneel

Sportovní ředitelé: Luca Guercilena, Kim Andersen, Lars Michaelsen, José Azevedo, Dirk Demol

Závodníci:

Jan Bakelants BEL 25

Daniele Bennati ITA 31

George Bennett NZL 21

Matthew Busche USA 26

Fabian Cancellara SUI 30

Laurent Didier LUX 27

Jakob Fuglsang DEN 26

Tony Gallopin FRA 23

Linus Gerdemann GER 29

Ben Hermans BEL 25

Christopher Horner USA 40

Markel Irizar ESP 31

Benjamin King USA 22

Andreas Klöden GER 36

Tiago Machado POR 26

Maxime Monfort BEL 28

Nelson Oliveira POR 22

Yaroslav Popovych UKR 32

Joost Posthuma NED 30

Grégory Rast SUI 31

Thomas Rohregger AUT 29

Hayden Roulston NZL 31

Andy Schleck LUX 26

Frank Schleck LUX 31

Jesse Sergent NZL 23

Jens Voigt GER 40

Robert Wagner GER 28

Oliver Zaugg SUI 30

Haimar Zubeldia ESP 34

Giacomo Nizzolo ITA 22

Team Sky

Země: Velká Británie

Sponzor: Televizní stanice

Kola: Pinarello, Shimano

Manažer: David Brailsford

Sportovní ředitelé: Sean Yates, Steven De Jongh, Marcus Ljungqvist, Servais Knaven, Nicolas Portal

Závodníci:

Davide Appollonio ITA 22

Michael Barry CAN 36

Edvald Boasson Hagen NOR 24

Mark Cavendish GBR 26

Alex Dowsett GBR 23

Bernhard Eisel AUT 30

Juan Antonio Flecha ESP 34

Chris Froome GBR 26

Mathew Hayman AUS 33

Sergio Henao COL 24

Jeremy Hunt GBR 37

Peter Kennaugh GBR 22

Christian Knees GER 30

Thomas Löfkvist SWE 27

Lars Petter Nordhaug NOR 27

Danny Pate USA 32

Richie Porte AUS 26

Salvatore Puccio ITA 22

Michael Rogers AUS 32

Luke Rowe GBR 21

Kanstantin Siutsou BLR 29

Ian Stannard GBR 24

Christopher Sutton AUS 27

Ben Swift GBR 24

Geraint Thomas GBR 25

Rigoberto Uran COL 24

Bradley Wiggins GBR 31

Xabier Zandio ESP 34

Team Saxo Bank

Země: Dánsko

Sponzor: Makléř se specializací na cizí měny

Kola: Specialized, SRAM

Manažer: Bjarne Riis

Sportovní ředitelé: Dan Frost, Nicolas Gates, Fabrizio Guidi, Tristan Hoffman, Philippe Mauduit, Bradley McGee

Závodníci:

Manuele Boaro ITA 24

Jonathan Cantwell AUS 30

Mads Christensen DEN 27

Alberto Contador ESP 29

Volodymir Gustov UKR 34

Juan José Haedo ARG 30

Lucas Sebastian Haedo ARG 28

Jesus Hernandez ESP 30

Jonas Jörgensen DEN 25

Christopher Juul Jensen DEN 22

Kasper Klostergaard DEN 28

Karsten Kroon NED 35

Anders Lund DEN 26

Ran Margaliot ISR 23

Jaroslaw Marycz POL 24

Takashi Miyazawa JPN 33

Michael Morkov DEN 26

Daniel Navarro ESP 28

Benjamin Noval ESP 32

Nick Nuyens BEL 31

Sergio Paulinho POR 31

Bruno Pires POR 30

Luke Roberts AUS 34

Nicki Sörensen DEN 36

Chris Anker Sörensen DEN 27

David Tanner AUS 27

Matteo Tosatto ITA 37

Troels Ronning Vinther DEN 24

Rafal Majka POL 22

Vacansoleil – DCM

Země: Nizozemsko

Sponzor: Cestovní kancelář specializující se na kempy, zahradnické potřeby

Kola: Bianchi, Shimano, FFWD

Manažer: Daan Luijkx

Sportovní ředitelé: Hilaire Van Der Schueren, Michel Cornelisse, Charles Palmans, Jean-Paul Van Poppel

Závodníci:

Kris Boeckmans BEL 24

Matteo Carrara ITA 32

Thomas De Gendt BEL 25

Stefan Denifl AUT 24

Stijn Devolder BEL 32

Romain Feillu FRA 27

Johnny Hoogerland NED 28

Martijn Keizer NED 23

Sergey Lagutin UZB 30

Gustav Larsson SWE 31

Björn Leukemans BEL 34

Pim Ligthart NED 23

Bertjan Lindeman NED 22

Marco Marcato ITA 27

Tomasz Marczynski POL 27

Wouter Mol NED 29

Jacek Morajko POL 30

Martin Mortensen DEN 27

Nikita Novikov RUS 22

Marcello Pavarin ITA 25

Wouter Poels NED 24

Rob Ruijgh NED 25

Mirko Selvaggi ITA 26

Rafael Valls ESP 24

Kenny Van Hummel NED 29

Kevin Van Impe BEL 30

Frederik Veuchelen BEL 33

Lieuwe Westra NED 29

Barry Markus NED 20

CzechEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish
Média ke stažení
Fotogalerie Šaltr.cz
Šaltr na sociálních sítích
Hledáte něco?